Przedszkole

Powstanie naszej szkoły to wynik sumy doświadczeń zebranych przez osiem lat prowadzenia i działalności Przedszkoli Kids’ Academy.

Przedszkole to czas na pierwsze kroki w edukacji, którą stawiają dzieci w wieku około trzech lat. Czas, w którym kształtuje się wiele cech i umiejętności malucha. Bardzo ważne jest jakie bodźce otrzyma dziecko, co mu zostanie zaproponowane i jak wiele skorzysta, aby móc stworzyć silną podstawę dla edukacji szkolnej.

Nasze dwujęzyczne przedszkole jest właśnie takim miejscem, gdzie dzieci w nadzwyczajnie szybkim tempie rozwijają się dzięki stosowanym tam metodom i środkom nowoczesnej edukacji. Znajdują przyjazne środowisko do beztroskiej zabawy i wsparcie w rozwoju emocjonalnym. Oprócz sprawności i zdolności odpowiednich dla tego okresu rozwojowego, zdobywają coś więcej, a mianowicie dwujęzyczność, która jest wspaniałą bazą dającą dziecku odwagę i pewność siebie w pierwszych, szkolnych kontaktach z nauką w języku angielskim, na przykład w naszej szkole.

Przedszkole Kids' Academy to przede wszystkim:
  • Wczesna edukacja i zanurzenie w języku angielskim dzięki anglojęzycznym nauczycielom i native speaker’owi
  • Nowoczesne metody interaktywnej edukacji
  • Dwujęzyczność obecna na co dzień, jako standard porozumiewania się w dzisiejszym świecie
  • Przygotowanie do szkoły realizujące najwyższe standardy edukacji w oparciu o rozwój poczucia własnej wartości i siły w dążeniu do celu

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wejdź na naszą stronę