Witamy w PBA!

Witam serdecznie w Polish British Academy of Warsaw. Mam nadzieję, że zamieszczone tu informacje okażą się pomocne dla Rodziców, którzy już są częścią naszej społeczności, a odwiedzających naszą stronę po raz pierwszy zachęcą do wizyty w szkole.

Wiem, że wybór szkoły to jedna z ważniejszych decyzji jaką podejmują Rodzice. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z podjętego wyboru.

PBA należy do grona międzynarodowych szkół brytyjskich (COBIS). Nasi uczniowie zdobywają edukację w systemie dwujęzycznym, w którym jednocześnie uczą się w języku angielskim i polskim. Dbamy o zachowanie tego co cenne w programie polskim. Edukacja polonistyczna jest wyjątkowa w naszej szkole dzięki doświadczeniom i pasji nauczycieli, którzy prowadzą te zajęcia. Program anglojęzyczny wzorowany jest na systemie brytyjskim i daje dzieciom od najmłodszych lat poczucie przynależności do międzynarodowego grona uczniowskiego. Nauka w języku angielskim, to rodzaj edukacji stymulujący uczniów do pracy. Daje doskonałe efekty, stawiające naszych uczniów ponad przeciętność.

Personel PBA jest gotowy do współpracy oraz tworzenia pozytywnych doświadczeń edukacyjnych dla każdego dziecka. Jestem pewna, że uczniowie z radością będą chodzić do naszej szkoły. Czekamy na Państwa w Polish Britsh Academy of Warsaw.

Kamila Wilczyńska

Dyrektor ds. pedagogicznych