Pracownicy

Magdalena Eysmont
Magdalena Eysmont
Magdalena Eysmont

Dyrektor zarządzający, Członek Zarządu

Monika Konieczna-Kowalczyk
Monika Konieczna-Kowalczyk
Monika Konieczna-Kowalczyk

Członek Zarządu

 Maria Fiedorczuk-Piechota
 Maria Fiedorczuk-Piechota
Maria Fiedorczuk-Piechota

Dyrektor ds. Pedagogicznych

Beata Belchowska
Beata Belchowska
Beata Belchowska

Wicedyrektor
Nauczyciel języka polskiego
Wychowawca klasy 8 BB

Caleigh Furlong
Caleigh Furlong
Caleigh Furlong

Koordynator PR i Komunikacji
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej-program brytyjski
Wychowawca klasy 3 CF

Delia Perrigo
Delia Perrigo
Delia Perrigo

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - program brytyjski
Wychowawca klasy 0 DP

Olga Kerczmańska
Olga Kerczmańska
Olga Kerczmańska

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy 1 OK

Marie Fahrenholz
Marie Fahrenholz
Marie Fahrenholz

Koordynator Przyrody kl. 0-3
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej-program brytyjski
Wychowawca klasy 1 MF

Marlena Pyrka
Marlena Pyrka
Marlena Pyrka

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy 1 MP

Aleksandra Kiljan
Aleksandra Kiljan
Aleksandra Kiljan

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy 2 AK

Sicello Sibanda
Sicello Sibanda
Sicello Sibanda

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej- program brytyjski
Wychowawca klasy 2 SI

Aleksandra Maliszewska
Aleksandra Maliszewska
Aleksandra Maliszewska

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wychowawca klasy 3 AM


Katarzyna Lipińska
Katarzyna Lipińska
Katarzyna Lipińska

Nauczyciel plastyki, etyki i religii
Wychowawca klasy 4 KL

Patrycja Kowalewska
Patrycja Kowalewska
Patrycja Kowalewska

Nauczyciel języka polskiego
Wychowawca klasy 4 PK

Damian Merkel
Damian Merkel
Damian Merkel

Nauczyciel wychowania fizycznego
Wychowawca klasy 5 DM

Ratsaka Modjadji
Ratsaka Modjadji
Ratsaka Modjadji

Nauczyciel języka angielskiego i DT klasy 4-6
Wychowawca klasy 5RM

Anna Świętek
Anna Świętek
Anna Świętek

Nauczyciel przyrody i biologii - program polski. Terapeuta. Wychowawca klasy 5 AŚ

Rana Al- Hamdani
Rana Al- Hamdani
Rana Al- Hamdani

Koordynator Matematyki i Informatyki kl. 0- 8
Nauczyciel matematyki i informatyki -program brytyjski
Wychowawca klasy 6 RA

Marta Jaskuła
Marta Jaskuła
Marta Jaskuła

Nauczyciel języka polskiego
Wychowawca klasy 7 MJ

Tomasz Wojnowski
Tomasz Wojnowski
Tomasz Wojnowski

Nauczyciel wychowania fizycznego
Wychowawca klasy 8 TW

Michael Pulford
Michael Pulford
Michael Pulford

Nauczyciel języka angielskiego, historii, WOSu - program brytyjski

Caspir Lilly
Caspir Lilly
Caspir Lilly

Nauczyciel języka angielskiego kl. 6 i 8

Adelaide Mwangolela
Adelaide Mwangolela
Adelaide Mwangolela

Nauczyciel matematyki, geografii - program brytyjski kl. 4-6

Magdalena Matuszewska
Magdalena Matuszewska
Magdalena Matuszewska

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Ditsa Babayan
Ditsa Babayan
Ditsa Babayan

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Jonaver Rebite
Jonaver Rebite
Jonaver Rebite

Nauczyciel biologii, geografii, fizyki i chemii
program angielski

Paweł Nowak
Paweł Nowak
Paweł Nowak

Nauczyciel historii- program polski

Witold Pląskowski
Witold Pląskowski
Witold Pląskowski

Nauczyciel matematyki kl. 4- 8- program polski, współwychowawca 8TW

Jakub Chybowski
Jakub Chybowski
Jakub Chybowski

Nauczyciel fizyki i chemii- program polski

Artur Maciejewski
Artur Maciejewski
Artur Maciejewski

Nauczyciel muzyki

Paulina Żabińska
Paulina Żabińska
Paulina Żabińska

Pedagog Szkolny
nauczyciel wspomagający

Tosia Apczyńska
Tosia Apczyńska
Tosia Apczyńska

Psycholog

Zuzanna Jóżwiuk
Zuzanna Jóżwiuk
Zuzanna Jóżwiuk

Nauczyciel wspomagający

Dariusz Szymaniak
Dariusz Szymaniak
Dariusz Szymaniak

Nauczyciel wspomagający
nauczyciel świetlicy

Łukasz Zieliński
Łukasz Zieliński
Łukasz Zieliński

Koordynator świetlicy

Kinga Staroń
Kinga Staroń
Kinga Staroń

Nauczyciel wspomagający

Viktoria Dremliukh
Viktoria Dremliukh
Viktoria Dremliukh

Nauczyciel świetlicy
Nauczyciel EFL

Agnieszka Jas- Bitner
Agnieszka Jas- Bitner
Agnieszka Jas- Bitner

Logopeda

Tytus Sadoch
Tytus Sadoch
Tytus Sadoch

Nauczyciel świetlicy

Piotr
Piotr
Piotr

Nauczyciel świetlicy

Marlena Kos
Marlena Kos
Marlena Kos

Nauczyciel na zastępstwa

Justyna Poradzka
Justyna Poradzka
Justyna Poradzka

Nauczyciel PFL

Weronika Kaszuba
Weronika Kaszuba
Weronika Kaszuba

Nauczyciel wspomagający

Patrycja Obórka
Patrycja Obórka
Patrycja Obórka

Nauczyciel świetlicy


Agata Skowrońska
Agata Skowrońska
Agata Skowrońska

Asystentka Dyrektora ds. Pedagogicznych

Agnieszka Pacucha
Agnieszka Pacucha
Agnieszka Pacucha

Koordynator Kadr i Rekrutacji. Manager ds. administracji

Halyna Kolpakova
Halyna Kolpakova
Halyna Kolpakova

Pracownik administracji, koordynator płatności i finansów

Agnieszka Behnam
Agnieszka Behnam
Agnieszka Behnam

Pracownik administracji

Joanna Iwaszkiewicz
Joanna Iwaszkiewicz
Joanna Iwaszkiewicz

Pracownik administracji

Anna Rolnik
Anna Rolnik
Anna Rolnik

Pracownik administracji

Jan Eysmont
Jan Eysmont
Jan Eysmont

Pracownik administracji

Jan Napiórkowski
Jan Napiórkowski
Jan Napiórkowski

Pracownik administracji

Wiesława Lange
Wiesława Lange
Wiesława Lange

Pielęgniarka