Kontakt

Magdalena Eysmont

Dyrektor zarządzający

magda.eysmont@pbaw.pl

Monika Konieczna-Kowalczyk

Dyrektor zarządzający

monikakk@kidsacademy.com.pl

Maria Fiedorczuk- Piechota

Dyrektor ds. Pedagogicznych

maria.fiedorczuk@pbaw.pl

Beata Belchowska

Wicedyrektor ds. Pedagogicznych

beata.belchowska@pbaw.com.pl

Rekrutacja

Agnieszka Pacucha

rekrutacja@pbaw.pl

tel. 504 303 544

Administracja

Godziny pracy sekretariatu przy Wiertniczej 75: 8:00 – 16:00

Środa-sekretariat nieczynny

501 115 114

Godziny pracy recepcji przy Wiertniczej 43: 9:00 – 17:00

504 303 555

Agnieszka Pacucha

płatności i rekrutacja

agnieszka.pacucha@pbaw.pl

Agnieszka Behnam

odbiory dzieci w budynku przy ul. Wiertniczej 43, PikMyKid – pomoc techniczna, koordynowanie zapisów na egzaminy Cambridge

agnieszka.behnam@pbaw.pl

Halyna Kolpakova

mundurki, biblioteka, zaświadczenia, legitymacje,

hasła i loginy do dziennika Librus

halina.kolpakowa@pbaw.pl

Joanna Iwaszkiewicz

zapisy na zajęcia dodatkowe,

hasła i loginy do dziennika Librus

joanna.iwaszkiewicz@pbaw.pl


Jan Napiórkowski

odbiory dzieci w budynku przy ul. Wiertniczej 75

tel. 503 963 945