Dołącz do nas w Międzynarodowym Biegu Charytatywnym, aby pomóc dzieciom potrzebującym

Z radością informujemy, że nasza szkoła będzie uczestniczyć w Międzynarodowym Biegu Charytatywnym, wydarzeniu mającym na celu wsparcie dzieci potrzebujących, tak jak rehabilitacja dla dzieci niepełnosprawnych oraz globalna walka z Polio. Uważamy, że jest to fantastyczna okazja dla naszych uczniów, aby wywrzeć pozytywny wpływ i nauczyć się, jak ważne jest oddawanie innym.
Aby uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym, prosimy o Twoją pomoc.
Rejestracja i darowizna
Darowizny: Zachęcamy do złożenia darowizny, minimalnie 50 PLN, na rzecz przyczyn Międzynarodowego Biegu Charytatywnego. Twoja hojność pomoże dzieciom uzyskać potrzebną rehabilitację i przyczyni się do globalnych działań na rzecz wyeliminowania polio. Każda rejestracja zawodnika będzie darowizną.
Rejestracja: Jeśli Twoje dziecko chciałoby wziąć udział w Międzynarodowym Biegu Charytatywnym, zarejestruj je, odwiedzając oficjalną stronę wydarzenia: https://run.rc-warszawa-goethe.eu/. Dostępne są różne kategorie wiekowe, dzięki czemu każdy uczeń może dołączyć do biegu.
Oprócz osobistej satysfakcji i poczucia sukcesu wynikających z udziału w tak znaczącym wydarzeniu, w dniu biegu przewidziano różne upominki od naszych partnerów tylko dla rejestrowanych uczestników, w formie losowania, jak np. vouchery na podróży w Austrii, Niemczech i Szwajcarii i inne, w dniu wydarzenia , aby zmotywować młodych biegaczy i ich rodziny.
Czekamy na Twoje wsparcie i entuzjazm w dołączeniu do nas w Międzynarodowym Biegu Charytatywnym. Razem możemy zmieniać życie potrzebujących dzieci i uczyć naszych uczniów wartości współczucia i zaangażowania społecznego.